Віктор Балога захищає корумповану начальницю відділу освіти Мукачівської РДА

Сьогодні, 4 листопада, працівники відділу розслідування особливого тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області повідомили про підозру в розтраті майна керівнику відділу освіти Мукачівської РДА Кешелі Світлані Іллівній.

Чиновниця уклала кілька угод, які призвели до неправильного визначення ціни, а відповідно — до зайвої оплати за спожитий газ. Загалом службова особа завдала державі збитку на суму більшу, ніж мільйон гривень.

Раніше, 24 жовтня 2019 року згадувана чиновниця не з’явилася зі звітом про пророблену роботу на засідання Мукачівської районної ради, адже знаходилася на лікарняному.

Відомо, що Світлана Іллівна являється протеже відомого закарпатського політика Віктора Балоги, який вже понад сто днів фінансує чиновниці липові лікарняні, які, за його особистою вказівкою, виписуються у Мукачівській міській лікарні. Нагадаємо, що мером міста являється син нардепа — Андрій Балога.

Освітяни складають велику частину агітаційної мережі ЄЦ по всій області, саме тому Балога кришує чиновницю, яка завалила всю роботу у відділі освіти Мукачівської РДА, та, до всього, розікрала державні кошти на мільйони гривень платників податків.

Нагадаємо, що в серпні цього року слідчі повідомили про підозру членам ДВК в окрузі, де переміг Балога. Мова про дільницю в Іршавському районі.

«Було видано понад 90 бюлетенів особам, які не мали право на їх отримання на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної ради України перебували за кордоном. Дії підозрюваних кваліфіковані за частиною 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб», – йдеться в заяві прокуратури Закарпатської області.

Пізніше у бюлетенях з’являлася галочка за Віктора Балогу. Таких дільниць в межах 69 округу — десятки. Соціологія вказувала, що Балога програв Токару на 3-4 тисячі голосів, але фальсифікації зробили політику потрібний результат. Серед підозрюваних у ДВУ — працівники освіти.

Саме напередодні місцевих виборів Віктор Балога оплачує всіх адвокатів та лікарів скандальної чиновниці, в очікуванні, що освітяни знову допоможуть сфальсифікувати народний вибір на користь його партії ЄЦ.

Чи варто на виборах підтримувати ЄЦ? Вибір за Вами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.