Скільки млн доларів Смоланка та Балога заробляють на нещеплених студентах-іноземцях?

В Ужгороді спалах дифтерії. Не зважаючи на всі потуги керівника обласної організації ЄЦ, ректора УжНУ Володимира Смоланки звинуватити ужгородців в епідемії, прогресивна частина суспільства розуміє, що основною причиною епідемії стала халантність керівництва УжНУ та його партійних босів.

Справа в тому, що приїзжі студенти-іноземці, а це вихідці з країн Африки, Індії, Сирії, не здають до вишу жодної довідки про здійснення обов’язкових щеплень. І мова тут не про ксенофобію, чи расизм, справа в тому, що це звичайний порядок речей, адже вашу дитину не візьмуть до школи та садочку без близько 10 основних щеплень — гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

І тут нічого дивного. Відомий закарпатський нардеп Віктор Балога організував схему з навчання студентів іноземців в Ужгороді. Зараз тут навчається 5 000 іноземців з вищеперечислених країн. За період навчання (6 років) іноземці сплачують 50 000 доларів, а ось у ВНЗ потрапляє тільки 3000 доларів на рік. Різниця у 32 тисяч доларів осідає в кишенях Віктора Балоги, який організовує «кришу» в цій схемі, очільника обласної ДМС Михайлишина, керівника обласної організації ЄЦ Володимира Смоланки та «смотрящих» від представників іноземців.

Значну вигоду отримує і екс-депутат міської ради Ужгорода Павло Маєрчик, який володіє готелем «Закарпаття», де проживає більша частина іноземців.

Керівництво ЄЦ не цікавлять такі дрібниці, як обов’язкові щеплення у вихідців з екзотичних країн, адже фінансова вигода від 5 000 студентів складає 32 000 * 5000 = 160 000 000 доларів за 5 років!

При цьому ректор УжНУ просить сироватку в посольства Індії, хоча при вартості у 720$, доларові мільйонери могли тихо закупити її за власний кошт!

В погоні за грошовою наживою в УжНУ склалася щорічна тенденція по зменшенню студентів українців, та збільшенню числа іноземців. Перші скоро й взагалі залишаться у меншості.

Очевидно, що партійне керівництво ЄЦ повинно на колінах просити вибачення у жителів Ужгорода та Закарпаття!

2 ответа к «Скільки млн доларів Смоланка та Балога заробляють на нещеплених студентах-іноземцях?»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.