Американський інвестор звинувачує Gofer Mining PLC у рейдерському захопленні

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Через рішення судді Господарського суду Закарпатської області американський інвестор ризикує втратити своє підприємство в Україні.

6 вересня під час чергового засідання у цій справі сторони розглядали заяву арбітражної керуючої щодо перегляду рішення суду про розірвання договору оренди земельної ділянки між Мужіївською сільською радою і підприємством «Закарпатполіметали». Суддя ухвалила рішення задовольнити цю заяву.

Про це йдеться у сюжеті журналістів телеканалу Espreso.TV:

Разом з тим, як зазначає адвокат компанії Avellana Gold Микола Костюк, суддя не вивчила матеріали справи та не заслухала пояснення всіх учасників процесу. За словами адвоката, це свідчить про сприяння у захопленні підприємства та перешкоджання діяльності Avellana Gold.

«Таке швидке прийняття рішення було неможливе, що також свідчить, що суддя Ремецькі діє заодно з рейдерами», — коментує адвокат компанії Avellana Gold Микола Костюк.

«Я не вирішую, хто рейдер чи не рейдер. Тільки розглядається спір відповідно до чинного законодавства», — зазначає суддя Оксана Ремецькі.

Нагадаємо, за три роки Avellana Gold побудувала нову збагачувальну фабрику на Мужіївському родовищі поліметалічних руд. Тепер землею і підприємством має намір заволодіти компанія Gofer Mining PLC, яку, за інформацією журналістів «Еспресо», створили через офшор Cengart: вона має британську реєстрацію, але керує нею група осіб, яку називають причетною до рейдерства в Україні, банкрутства «Закарпатполіметали» та заволодіння ним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.